психолог

01:03 07-05-2009 / milena, обратиться

страх ме да ям за да не се задавя, моля за съвет какво да правя! :(

Ответы

# 12:09 07-05-2009 Кристина…, обратиться
няма да се задавиш, това е всичко нерви, купи си Невролаксин на доктор Тошков, много помага
# 12:10 07-05-2009 Лена, обратиться
переведи...))
# 12:32 07-05-2009 Хажилина Ирина Ивановна, обратиться
milena,мы не поняли.
# 16:30 07-05-2009 Кристина…, обратиться
Милена написала на болгарском просто языке, что боится кушать, так как у нее фобия подавиться, просит совета. что делать
# 23:31 07-05-2009 milena, обратиться
разбирам че не е нормално да се страхувам от такова нещо,че трябва да се храня,защото немога да продължавам все така... но просто това постоянно е в мислите ми като седна да ям и просто се отказвам... незнам от каде ми е дошъл този страх но сам така от 3 4 години и вече искам да свърши този кошмар,едва на 20 години съм ... неможе така да живея нормално и да се радвам на най-хубавия период в живота на човек... предварително благодаря на всички които биха ме посаветвали и на Кристина,ще купя това което ми каза и ще пиша дали се чувствам по добре от него!
# 00:16 08-05-2009 Аноним, обратиться
ДА НЕПОНЯТНО НИЧЁ!!! ФЕРШТЕЙН?
# 08:18 08-05-2009 Аноним, обратиться
прикольно!!! Друзья,учите болгарский язык :)))
# 10:12 08-05-2009 Кристина…, обратиться
Не се страхувай, Милена, аз не много хубаво знам български език, трябва да купишь хапчета на Доктор Тошков, те са билкови и много помогата, аз съм сама много нервна и храна не мога да гълтам, обаче всичко и много съм тревожна, хапчета ми помогнаха от тревога, всичко щте бъде добре, не се страхувай, след некий период щте забравишь тези проблеми

На русском::))) все нормально будет у Милены
# 15:15 08-05-2009 milena, обратиться
дано по скоро забравя това... много жалко че не знам руски така не може да ме разбират другите :)
# 00:40 11-05-2009 milena, обратиться
Кристина имаш ли скайп да те добавя ако искаш