СПИД

20:33 16-02-2018 / Анонім, обратиться

Доброго дня. У пять мІсяців швидкий тест третього покоління негативний. Скажіть чи може у шість місяців бути віл при наявності аутоімунного захворювання?

Ответы

# 20:44 16-02-2018 Erik Kivexa, обратиться
Може.
# 21:05 16-02-2018 Анонім, обратиться
А це має значення, якщо воно пов'язане зі щитовидкою. На фоні виявлених вузликів написали аутоімунне захворювання. І ще питання треба рівно в шість місяців здати аналіз? Чи можна в п'ять місяців і 25днів?чи то вплине на результат? і ще то для аутоімунне захворювання термін довший чим три місяці так?
# 00:09 17-02-2018 Erik Kivexa, обратиться
Если бы влияло, я бы так и сказал.
# 12:22 17-02-2018 Анонім, обратиться
Тобто, при наявності, будь-якого, аутоімунного захворювання антитіла виробляються до пів року, а не до трьох місяців. Я правильно зрозуміла?
# 10:54 19-02-2018 Erik Kivexa, обратиться
Аутоимунные заболевания никак не увеличивают период окна. ВИЧ исключается по результату ИФА(ИХЛА) теста через 3 месяца после последнего риска инфицирования (для ат+аг (ab/ag) теста достаточно 6 недель).