дерматолог

14:57 10-06-2009 / Оля, обратиться

у мене на шкірі з'являються п'ятнишка - "гусяча шкірка". чому вони виникають і як з ними боротися? а ще на тілі з'являються родимки. що ви порадите з цього питання. це від сонця?

Ответы

# 15:28 10-06-2009 Оля, обратиться
останнім часом я стала дуже нервовою. навіть коли немає причин для хвилювання, мене, ніби, трусить. не хочу нікого звинувачувати, але в тому, якою я стала, в більшій мірі винна моя мама. я люблю її. життя зробило з неї дещо неврівноважену людину. своїми переконаннями, поглядами вона намагається керувати вже дорослими дітьми (23 і 24). вона мене не розуміє. ми конфліктуємо. як допомогти їй заспокоїтися, стати такою, якою була раніше? кожна наша зустріч супроводжується, хоч маленькою, але сваркою. аби до кінця не розхитати свою нервову систему, я змушена рідко її бачити, а це ще більше крає мені серце.
а ще мене нервує чоловік моєї сестри. так сталося, що ми живемо (я, мій хлопець, сестра і він) в однокімнатній квартирі. він не поважає моєї сестри, мене це дратує, а він пригрозив, щоб я не лізла у їхні стосунки. я ж не можу бачити, як сестра на восьмому місяці вагітності подає йому в ліжко їсти, бо він дивиться телевізор. я приходжу з роботи втомлена, а він до ночі дивиться телевізор. найцікавіше, що конфліктні ситуації стаються тоді, коли мій хлопець на роботі. одного разу до нас на квартиру приїхала мама (ми квартирузнімаємо). чоловік сестри був напідпитку. почалася сварка. він почав бити (злегка) маму, штовхати мене, сестру (вона була ще тоді на 4-му місяці). для мене це був справжній стрес і я помітила, що з того часу у мене пропали місячні. як йому це простити? як жити з людиною, через яку в тебе, можливо, не буде..............? він постійно бреше, забріхується. через нього я сердита на сестру, стали чужіші, а родина звинувачує мене, що я її мучу. чому так? коли він погрожував мені, вона ні слова йому не сказала, поводиться, як ганчірка. ось вже вирішила, що він їй не потрібен, а сьогодні знов з ним помирилася. чому? він не працює, випиває, обманює, не розведений з попередньою жінкою, таємно здав у ломбард її обручку.... залишаючися з ними наодинці, я перебуваю в очікуванні чергового скандалу. мені страшно. його я боюся, сниться, що мене б'є.
ПОРАДЬТЕ, як мені вийти зі стресового стану? як пояснити сестрі, що він їй не потрібен? він перед вагітною жінкою дивиться фільми жаху! як він виховуватиме майбутню дитину? чи не підніме на них руку?!
Порадьте. наприкінці місяця їй родити, мабуть поїде в село. ми з моїм хлопцем знайшли дешеву однокімнатну, але моя мама хоче, щоб він переїхав від мене і жив окремо, а я допомагала сестрі. як я можу жити з тим, хто мене до смерті перелякав, дратує, нервує. мама мене не розуміє. я сестрі кажу (вона теж інколи так думає) - кидай його. місяців два побудь в селі біля бабці (з мамою теж конфлікти), та й приїдеш до нас у місто жити. а мама хоче розлучити мене з хлопцем, бо він нижчий мене(хоча він мене любить і поважає - знаю точно, бо багатьох вже бачила). як мені вийти з цієї ситуації? так, я теж проти "гражданського" шлюбу(просто на весілля поки що грошей немає), але виходу у мене немає. на невелику зарплату сама я не проживу, а жити з людьми, від яких у мене стреси я не хочу.
Дякую за розуміння. напишіть, будь ласка, що-небудь. Оля
# 12:33 13-06-2009 Хребтова Юлия…, обратиться
Оля, жаль что Вы так много писали, но я ничего к сожалению не понимаю. Из вопроса про родинки только могу сказать - что да, они появляются от солнца, а "гусиную шкурку" попробуйте помазать Радевитом. И пишите пожалуйста по-русски.
# 12:12 11-10-2009 Ирина, обратиться
Здравствуйте! Лечила эрозию шейки, принимала не мало лекарств, не исключая антибиотики. В последнем курсе присутствовали такие препараты: офор, метроандекс, гиналгин, и тампоны (синтомециновая эмульсия+гусиный жир+фоликулин). После окончания приема этих препаратов, спустя 2дня, ночью стали чесаться руки, ладони, шея. Появились красные пятна (не маленькие), когда чесала появлялись мелкие прыщики. У меня никогда не было аллергии, мне 29лет. Подскажите пожалуйста, что это может быть? и опасно ли? Принимала Л-цет в теч. 10дней. Но и сегодня где -нигде проявляются красные пятна, бывает и чешется. Как долго это будет продолжаться. Напомню началось это 26сентября и продолжается (но не так сильно как вначале). Зараннее спасибо.
# 13:04 15-06-2010 оля, обратиться
В мане на пальцях рук зявилися водяні прищі .що це таке і що робити аби того не було.пишіть по українські.
# 13:58 20-12-2010 Станислав…, обратиться
Здраствуйте!
В последнее время у меня началось сильное шелушение кожи головы. Сначала шелушение было в области висков и чуть выше, позже добавились участки с тыльной стороны головы и на краях лба. Шелушение сопровождаеться сильным зудом. В последнее время подобная ситуация наблюдаетьсяна бровях и по бокам от носа. Я подозреваю что это себорея. Применяю репейное масло - втираю в голову и потом смываю; голову мою хозяйственным мылом. Но что делать с участками на лице? Есть ли еще какие то препараты для борьбы с заболеванием? Заранее спасибо!
# 10:46 22-07-2011 вфлодя, обратиться
В мане на пальцях рук зявилися водяні прищі .що це таке і що робити аби того не було.пишіть по українські. спасибо!