ЛОР

18:21 11-03-2007 / Катя, обратиться

Моєму сину 1, 4р від народження погано дихав носиком, лікарі сказали що це вроджений стридор пройде до трьоч місяців. Зараз нічого не змінилося спить з відкритим ротиком, похрапує, важко дихає. Змушений зупиннятися щоб набрати повітря коли п"є молочко. Порекомендуйте щось?

Ответы

# 20:33 11-03-2007 Ульянов Ю.П.…………, обратиться
Ответ: Дорогая Катя, мы не можем назначать лечение без осмотра - в слепую