маммолог

12:36 22-11-2007 / Olga, обратиться

Dear Doctor,
I have pain in my left breast and there is some "yplotnenie" around nipple. I'm affraid if it could be breast cancer.
Thanks.

Ответы

# 20:14 22-11-2007 Ефименко А.В.…, обратиться
If you afraid, you must visit a doctor.
# 21:23 22-11-2007 Olga, обратиться
O. K, if i don't affraid i hope you tell me something defferent? You are so unpolite doctor and it does not give you any respect.
# 21:26 22-11-2007 Olga, обратиться
O. K, if i don't affraid i hope you tell me something different? You are so unpolite doctor and it does not give you any respect.
By the way i'm 58 years old.