маммолог

10:42 18-09-2009 / Аноним, обратиться

Доброго дня!Мені 42 роки ,скажіть будьласка,що може бути коли з правої груді з соска при натиснені у мене йде темно бура кров????

Ответы

# 04:11 21-09-2009 Аноним, обратиться
Надо обратиться к маммологу по месту жительства. Попросить направление на маммографию и УЗИ молочной железы.
# 16:27 06-10-2009 Аноним, обратиться
При походжені мамографія нічого не показала,тоді мене скерували на цитологічне дослідження брали аналіз рідини з соска,аналіз показав що це елементи крові(еритроцити...макрофаги),і точного діагнозу не поставили,сказали чекати місяць якщо не пройде,то прийти до них ще раз...??????????