бесплодие

16:13 27-10-2004 / Оля, обратиться

Добрий день лікарю! Прочитавши майже все, вирішила і я звернутися Із своею проблемою. Довгий час я не вагітніла, звернулась до лікаря. Лікувалась, та даремно, пізніше робили лапороскопічну операцію, (полікистоз). Пройшла курс гормональної терапії та все даремно. Вживала дюфастон, прегніл, клостебельгіт, утрожестан. Та ще до цього всього не регулярні місячні. Порадьте будь ласка що робити далі, оскільки боюся втратити чоловіка! Поясніть ще, що таке полікистоз? Дуже вдячна!

Ответы

# 20:24 27-10-2004 Каменецкий Борис Александрович, обратиться
Ольга! Одним из методов лечения СПКЯ ("поликистоза " яичников - состояние при котором не происходит овуляция и соответственно беременность(вагiтнiсть)) является оперативное лечение. Отсутствие эффекта от проведенного лечения в течение года является поводом для изменения тактики лечения. Как правило речь идет о применении методов вспомогательной репродукции, т. е. эко.
# 15:06 01-11-2004 Оля, обратиться
Будь - ласка поясныть мені конкретніше.