бесплодие

16:50 02-09-2009 / оля, обратиться

Здравствуйте Борис Александрович! Спасибо Вам за ответы!
Муж делал биопсию яичка.Поставили диагноз-неполный сперматоцитарный блок(гыпосперматогенез).Результаты микроскопичного иследования(извините что на украинском языке!)-патоморфологічні зміни в канальцях неоднорідні.В більшості канальців визначається зменшена рядність гермітогенних клітин,представлених в основному лише сперматогоніями.В просвіті цих канальців знаходяться групи клітин з дегенеративними змінами і клітинний детрит.Зрілих сперматозоїдів в просвіті канальців немає.В частині канальців спостерігаються більш зрілі стадії сперматогенезу,в тому числі окремі сперматиди вздовж люмінального краю.В деяких канальцях спостерігається лише один клітинний ряд,побудований з клітин Сертолі,які розташовані паралельно одна до одної.Просвіт цих канальців порожній.Спостерігається значне потовщення стінок багатьох канальців.В інтерстиції визначається фіброз.
Борис Александрович,очень Вас прошу обьясните что это такое и как нам лечиться чтоб забеременить! Большое спасибо! Буду ждать ответ.

Ответы

# 10:52 03-09-2009 Каменецкий Борис Александрович, обратиться
В Вашем случае возможно только применение процедуры TESA.
# 16:48 03-09-2009 оля, обратиться
Борис Александрович!Большое спасибо за быстрый ответ! Обьясните пожалуйста что такое процедура TESA и где её проводят!
Большое спасибо! буду ждать ответ