терапевт

01:01 29-11-2009 / Марта / 0, обратиться

Доброго дня!Скажіть, будь ласка,якщо протягом 3 днів тримається температура 37,1-37,4 і з'явився біль зліва в грудній клітці, важко дихати, кашлю немає чи може це свідчити про запалення легенів?

Ответы

# 01:25 29-11-2009 Юля, обратиться
бажано відвідати лікаря-терапевта по місцю проживааня
# 02:12 29-11-2009 Марта, обратиться
Юля,дякую за відповідь. Терапевт буде тільки аж в понеділок.
Що мені до цього часу робити?Ознаками яких захворювань можуть бути такі симптоми?Чи може виникнути запалення, якщо 2 тижні назад лікували гострий бронхіт антибіотиками?
# 03:37 29-11-2009 Юля, обратиться
я не лікар..Скільки часу лікувались удома? може поспішили на вулицю і тепер ускладненння..На свинячий грип не схоже, бо проблеми з диханням відмічались в основному у дітей.. а може підійти/подзвонити на пункт швидкої допомоги і проконсультуватись з черговим лікарем чи фелдьшером..? Температура свідчить про запальний процес якогось органу...Надіюсь, що тут лікар з"явиться і проконсультує вас, але на вихідних вони сюди заходять рідше