аллерго-иммунолог

02:52 20-10-2001 / Dmitry, обратиться

Zdraistvuite doctor, (izvinite za latinitzu, pishu is USA)
Mogli by Vy poiysnit, vliyaet li errozia jeludka na allergiceskie vysypania (v chastnosti Krapivniza na lodoniah ruk i stop nog). Chto vy porekomenduete delat.
Zaranee blagodaru Vas.

Ответы

# 10:53 21-10-2001 not found, обратиться
Dear Dmitry! This symptoms could be connected with the dysfunction of the liver and the stomach. As I know it can be not only ecsema but also virus warts. If you have any insurance you have to visit dermatologist.