венеролог

21:02 18-04-2018 / Анонім, обратиться

Пора дьте, щось бо скоро з розуму зійду. Вже пройшло вісім місяців після ризикової ситуації....перевірялася на іпп та віл і сифіліс. Отже аналіз на іпп чисто, але герпес, цитомегавірус не перевіряла. Віл місяць, три, п'ять і 28 днів, сім місяців мінус. Сифіліс в місяць реакція Весермана негативна, три негативна, чорити риф, рпб, рв мінус, в п'ять іфа мінус, в шість ртр мінус. Але є грибок паховий, з'явились дріжджі в мазку і є такі прищики і бородавки. Я в шоці....може то ще бути віл чи сифіліс? Порадьте мені щось

Ответы

# 21:04 18-04-2018 Анонім, обратиться
А ще гепатити негативні....венеролога сказав не переживати, назначив лікування
# 23:05 24-04-2018 Сергей Куликов, обратиться
Сифилис исключен. Сыпь должен оценить врач при осмотре.
# 23:36 04-05-2018 Анонім, обратиться
А віл...якщо в п'ять місяців 28 днів не виявлені антитіла, у сім вісім місяців швидкий тест антитіл не виявив..цього достатньо щоб віл виключити? Бо в СНІД центрі кажуть рік...
# 00:06 06-05-2018 Сергей Куликов, обратиться
Достаточно