диетолог

20:29 02-04-2009 / юля, обратиться

Добрий день мене цікавить чому я не можу схуднути, як тільки я схудну і сразу набиру знов допоможіть будь-ласка буду чекати Допобачення......

Ответы

# 21:12 02-04-2009 Аноним, обратиться
Не гавкай на своей мове на русском сайте. Здесь никто не обязан понимать и отвечать на твоем языке. Пришла на русский сайт, задаешь вопросы русскому доктору - имей уважение к нему. А не хочешь говорить по-русски, не ходи сюда, общайся у себя со своими докторами на своем языке.
# 01:23 03-04-2009 Александр…, обратиться
Юля, а вы по русски зробите?на разе
# 13:59 03-04-2009 Tatiana, обратиться
Аноним, представь себе такую ситуацию! Приехал ты, допустим, в Англию, сказал там что-то по-русски, а тебе в ответ: "не гавкай!" Каково тебе? А?!
# 14:15 03-04-2009 Tatiana, обратиться
юля, Добрий день!
Це Тетяна з Києва.
Щоб більше не набирати зайвих кілограмів, треба міняти спосіб життя. Обмежувати себе в їжі, з'їдати менші порції. А коли займаєшся схудненням, не треба зовсім голодувати, бо тоді організм не отримує потрібних речовин, а після закінчення дієти поспішає "поповнити запас". І взагалі всяка дієта обмежує потрапляння в організм не тільки жирів та вуглеводів, а й корисних речовин. І худнути треба повільно, не більше, ніж на 3 кг за місяць, щоб організм "звикав" до зменшених порцій.
І більше овочів та фруктів! Хочеш солодкого - з'їж чорного шоколаду.
Бажаю здоров'я!
З повагою, Тетяна.