педиатр

10:40 21-08-2006 / Юлия, обратиться

Здравствуйте сегодня нам сделали прививку МАНТУ перед этой нам ее делали зимой ребенку 3года 8 мес. пришли на прием к педиотору но она не знала делать или нет и отдала карточку медсестре чтобы та решила и та сказала надо делать правильго ли нам сделали прививку? я сколько их вообще делают? ответьте пожалуйста. СПАСИБО

Ответы

# 12:13 21-08-2006 Чахнашвили Мария Леонидовна, обратиться
Пробу Манту делают раз в год, но по показаниям не чаще, чем раз в 6 месяцев.
# 09:34 01-12-2010 Аліса, обратиться
Добрий днь. У мене були тяжкі роди сама родити не змогла робили екстрене кесерово сєчєніє. Після родів мені 10 днів ставили капльніці, в той самий час я малого кормила грудью, поскільки малий зовсім відказувався їсти з бутилочки, пробувши цілий день голодний ми рішили щоб дати грудь. Кормила я його до 1 року і 8 місяців так як сама вже не могла дуже впав гемоглобін, полуобморочні состоянія. В 2 рочки ми пішли в садочок 3 тижні походили нормально все, потім захворіли насморком, лічились 2 неділі, потім неділя в садочку і знов на місяць насморк, врачі казали що це нормально йде адаптація до садочка(нормально коли місяць насморк непроходить) було доти поки в дитина не почалась істерика вухо болить поїхали в лікарню двостороній отіт назначили цефазолін і каплі отіпакс не помогло почали колоти цетріаксон і каплі соврадекс було все добре, через 2 неділі пішли знов в садочок, а через неділю знов двостороній отіт знову колимо цетріаксон і каплі софрадекс. Підскажіть як правильно бути переживаю за печінку, кишечник даємо лінекс, і що дальше робити з садочком, ще раз захворіє і не знаю чи витримає орпганізм антибіотики.Зараня дякую за відповідь.