СПИД

12:45 11-03-2018 / Анонім, обратиться

Скажіть при наявності аутоімунного захворювання, тест на віл в п'ять місяців і 28 днів дає достовірний результат. Чи ці два дні мають значення? Тест іфа в СНІД центрі. Чи на такому терміні могли б бути зміни в показниках загального аналізу крові?

Ответы

# 16:01 11-03-2018 Erik Kivexa, обратиться
ВИЧ исключается по результату ИФА(ИХЛА) теста через 3 месяца после последнего риска инфицирования (для ат+аг (ab/ag) теста достаточно 6 недель). Никакие аутоиммунные заболевания на период окна не влияют.
# 16:20 11-03-2018 Анонім, обратиться
Дякую дуже. Дай Боже вам здоров'ячка побільше. Ура!!!!то я можу спати спокійно так?
# 16:21 11-03-2018 Анонім, обратиться
Дякую дуже. Дай Боже вам здоров'ячка побільше. Ура!!!!то я можу спати спокійно так?